Гарантії

Гарантії виконання робіт на замовлення:
При замовленні роботи Ви робите передоплату (30% для дипломних робіт, 50% для курсових робіт), після якої в обумовлений термін Вам висилається будь-який з розділів або пунктів (який Ви скажете) – таким чином Ви бачите, що робота написана вся, оцінюєте якість виконання; після перерахування решти грошей робота надсилається Вам повністю.
Також ми гарантуємо:

ексклюзивність – всі роботи виконуються без використання готових студентських робіт з Інтернету. Ми користуємося тільки власними напрацюваннями, науковою та періодичною літературою, головним чином, 2015-2020 рр.

повнота – ми виконуємо роботу не менше замовленого обсягу. Якщо тема потребує більш детального розкриття і ми перевищуємо обсяг на 15-20%, то Ви не будете оплачувати за це додатково.

безкоштовні доопрацювання – всі наші неточності ми виправляємо після перевірки викладача безкоштовно. Однак на практиці в 90-95% випадків цього не потрібно.

чесність – ми використовуємо оптимальну схему – 30-50% передоплати – виконання роботи – відправлення клієнту частини роботи (зазначену клієнтом, так він упевнений в тому, що робота виконана вся і якісно) – остаточний розрахунок – отримання клієнтом всієї роботи з додатками. Дана схема враховує інтереси обох сторін.

відповідальність – якщо ми беремо роботу на виконання, ми виконуємо її в строк.

Ми розуміємо, що існують випадки шахрайства в мережі Інтернет. Щоб довести нашу чесність та порядність, пропонуємо зайти на сайт ВебАрхів http://web.archive.org/web/*/http://kyrsova.com.ua – де можна побачити, що ми працюємо з 2006 року, причому за всі роки роботи наші телефони не зазнали жодних змін, ми не ховаємось від “обдурених клієнтів” і не змінюємо адреси та телефони :). Також ніде в Інтернеті немає негативних відгуків про нас. Чесність та порядність по відношенню до клієнта, якісне виконання своєї роботи – ось наші принципи!

Гарантією якісного виконання робіт є також наш великий досвід в написанні курсових та дипломних (більше 10 років). Нами виконуються роботи в такі ВУЗи нашої країни, як Київский Національний Університет Т.Г.Шевченка, КНЕУ, КНТЕУ, НУХТ, МАУП, АМУ, НУБіП та багато інших.

Є люди, всі роботи яких за період навчання написані авторами сайту – всі курсові+дипломний проект. Думається, якби якість цих робіт була поганою, вони б не звернулися до нас ще раз.
Звичайно, єдина гарантія, яку ми не можемо дати, це ставлення до Вас викладача, його настрій. Хоча нам знайомо багато випадків, коли викладач ставив “відмінно” навіть без захисту роботи, просто сказавши студенту, що його робота є дуже хорошою. Не будемо приховувати, нам було приємно дізнаватися про це…
Дякуємо!

Ваше замовлення надіслано!
Зовсім скоро ми з Вами зв'яжемося
для підтвердження замовлення.
ОК