Що таке дипломна робота

Дипломний проект – це наукова робота, яку студент виконує під час останнього року навчання, і яка дає йому право отримати кваліфікацію спеціаліста. Її ціль – систематизувати, узагальнити і перевірити всі теоретичні і практичні знання зі спеціальності.

Професійно-орієнтована практика і підготовка дипломного проекту мають за мету допомогти студенту навчитися працювати в обраній професійній галузі. А успішний захист дипломної роботи є доказом високого рівня знань і вмінь автора.

Для того щоб дипломна робота була правильно виконана студенту призначають наукового керівника, обов’язками якого є допомогти визначитися з методами дослідження, з теоретичними питаннями, яких необхідно вивчити, з вибором і пошуком літератури та з усім іншим, що стосуються виконання дипломного проекту.

Структура, оформлення та етапи написання дипломної роботи певною мірою схожі з курсовим проектом, але останній є простішим у виконанні і меншим за обсягом.

Схема написання і підготування дипломної роботи до захисту є наступною:

1. Студент обирає тему свого проекту. Він може вибрати її зі списку, якого йому запропонують на кафедрі, або розробити самостійно.

2. Обрану тему затверджують на кафедрі і призначають дату попереднього захисту дипломного проекту, який, зазвичай, відбувається за тиждень до самого захисту.

3. Студент пише дипломну роботу, постійно консультуючись зі своїм науковим керівником.

4. Під час попереднього захисту викладачі і завідувач кафедри знайомляться з роботою, яка повинна бути на 85% готовою. Вони вирішують чи можна її допустити до захисту і дають студенту певні рекомендації щодо правильного її виконання, а також роблять деякі зауваження по вже написаному матеріалу.

5. Завідувач кафедри призначає точну дату захисту роботи.

6. Керівник проекту пише відгуки по виконаній роботі, студент оформлює додаткові матеріали (реферат, відгук, рецензію), складає доповідь та презентацію до роботи.

7. Робота, рецензії до неї та відгуки керівника здаються на кафедру.

8. Студент готується до захисту.

9. Студент захищає дипломний проект в присутності спеціальної комісії, яка складається з викладачів, і отримує оцінку за виконану роботу.

Ця схема є приблизною, оскільки в кожному учбовому закладі існують свої нюанси і «неписані» правила процесу виконання наукових робіт. Головне – робити все правильно і вчасно.
Дякуємо!

Ваше замовлення надіслано!
Зовсім скоро ми з Вами зв'яжемося
для підтвердження замовлення.
ОК