Правильне написання диплому

Важливим етапом навчання студентів у вищих навчальних закладах України (КНТЕУ, КНЕУ, АМУ, МАУП тощо) є написання випускної роботи. Дипломна робота виступає підсумком п’яти або шестирічного строку навчання, якому слід приділити особливу увагу. Як правило, дипломні роботи виконуються протягом кількох місяців, коли студент має можливість обробити навчальну літературу в бібліотеках, провести власні дослідження та науковий аналіз, внести пропозиції щодо досягнення мети роботи та у підсумку підшити готовий диплом. На практиці ж нестача часу, відсутність необхідної кількості матеріалів у бібліотеках, практичних навичок у студента призводить до необхідності замовити дипломну роботу у фахівців, для яких написання дипломів є основним місцем роботи.

У кого замовити диплом

Це питання дуже часто постає перед випускниками. Якщо ввести у мережі google або yandex фразу «замовити диплом», можна спостерігати значну кількість сайтів, що пропонують такі послуги. Для того, аби замовити диплом із оптимальним співвідношенням якість/ціна (на практиці якість має бути високою, а ціна не «захмарною») слід дотриматись декількох пунктів:

1. Обирати сайт або виконавця, що давно працює в сфері написання дипломних робіт, відповідно має значний досвід.

2. Приділити увагу портфоліо виконавця, перевірити чи не виступають в якості зразків роботи з сайтів з безкоштовними рефератами.

3. Звернути увагу на обсяг передоплати, оптимальною вважається передоплата 30%, й подальша поетапна оплата, з отриманням окремих готових розділів.

4. Уточнити, чи є безкоштовна доробка, правлення роботи згідно вимог викладачів; приблизні строки таких правлень (оптимально 2-4 дні).

При обранні виконавця слід також обговорити надання консультацій з розрахунків, таблиць, викладень дипломної роботи. Рекомендується також надати виконавцю методичні вказівки з написання диплому.
Дякуємо!

Ваше замовлення надіслано!
Зовсім скоро ми з Вами зв'яжемося
для підтвердження замовлення.
ОК