Правила оформлення дипломної роботи

Всі наукові роботи оформлюються згідно державним вимогам і лише певні незначні деталі можуть бути змінені, якщо ВУЗ має на це причину, тому автор перед тим, як почати роботу над своїм дипломним проектом повинен уточнити всі деталі.

Дипломну роботу необхідно оформляти, дотримуючись наступних вимог і правил:

1. Шрифт тексту повинен бути однакового розміру і інтервалу. Частіше за все – це 12 і 14 кегль Times New Roman з з інтервалом між рядками в 1,5мм.

2. Для розміщення тексту на сторінці застосовуються відступи наступних розмірів: знизу, зверху і з правого боку – 20мм, з лівого – 30мм, відступ абзаців – 1,25см (ці розміри можуть варіювати, в залежності від вимог учбового закладу).

3. Шрифт заголовків повинен бути такого ж розміру, що й шрифт всього тексту. Його можна виділити курсивом або жирним. Головне – всі заголовки повинні бути виконані в одному стилі і розміщені в центрі сторінки. Неприпустимо закінчувати сторінку заголовком слідуючого параграфу. Якщо залишилось місце лише для нього, краще перенести його на нову сторінку.

4. Новий параграф повинен починатися на сторінці, де закінчився попередній, а новий розділ – лише з нової сторінки.

5. Бібліографія подається виключно в алфавітному порядку.

6. Малюнки, таблиці, схеми, діаграми та інші подібні матеріали, розміщені в тексті дипломного проекту або в додатках, повинні бути пронумеровані, мати назву і пояснення до умовних знаків.

7. Всі сторінки нумеруються, але на титульному листі й аркуші змісту цифра не ставиться, тому «Вступ» є першим нумерованим аркушем (3-ю сторінкою). Місце розташування нумерації визначається ВУЗом.

8. Всі додатки повинні бути розміщені на окремих сторінках. Фотографії і нормативні документи необхідно ставити в файли і прикласти до них супровідні листи, на яких потрібно вказати назву додаткового матеріалу, його номер і короткий опис. Супровідні листи повинні продовжувати нумерацію сторінок дипломної роботи.

Перелік умов оформлення дипломного проекту може бути довшим, тут присутні лише найзагальніші з них, ті, які впродовж років залишаються незмінними. Ознайомити з деталями оформлення роботи повинен науковий керівник. Зазвичай, він робить це під час перших загальних консультацій, тому студент має бути дуже уважним, і не боятися запитувати про те, що йому не ясно. Загалом, інформації, яку подає викладач достатньо для того щоб зрозуміти, як правильно виконати наукову роботу. Автору залишається лише наполегливо працювати, використовуючи всі поради, пояснення і підказки.
Дякуємо!

Ваше замовлення надіслано!
Зовсім скоро ми з Вами зв'яжемося
для підтвердження замовлення.
ОК