План курсової роботи

Студенти, які вирішили написати курсову роботу самостійно, часто зустрічаються з такою проблемою, як написання плану. Так як він відображає зміст роботи, йому потрібно приділяти особливу увагу. Спочатку необхідно скласти чорновий варіант, який допоможе полегшити процес написання роботи, а потім – вдосконалити його зміст.

Правильна робота з інформативними джерелами допоможе повніше розкрити питання, які стосуються обраної теми, і вплине на остаточний варіант плану курсової роботи. Розмірковуйте добре над кожним законспектованим матеріалом і вирішіть до якого розділу він стосується. Почніть з базових джерел: підручників, енциклопедій, а потім перейдіть до журнальних публікацій і монографій. Така система роботи з літературою дозволить поступово розширити ваші знання про питання, які стосуються обраної теми.

Вивчення наукової літератури може привести до того, що вам прийдеться відкорегувати чорновий варіант плану. Причиною цього можуть бути: неправильне компонування фрагментів, або поява цікавої, актуальної інформації. Будь які зміни в плані потрібно обов’язково узгоджувати з науковим керівником.

Під час роботи план має динамічний характер, і це нормально, тому що він не повинен обмежувати вашу ініціативу, зберігаючи чітку ціль роботи. Особливу увагу необхідно приділяти назвам розділів, підрозділів і пунктів, які повинні бути представлені одним реченням. Але будьте уважні, не використовуйте занадто короткі назви, тому що вони вимагають широкого змісту. Назви пунктів плану не повинні співпадати з назвами розділів підручників і посібників. І ще одне – не можна розглядати одну й ту саму проблему в різних підрозділах, курсова робота не повинна містити повторювання.

План – це основа курсової роботи. Від нього залежить рівень якості, тому що він тісно пов’язаний з її структурою.
Дякуємо!

Ваше замовлення надіслано!
Зовсім скоро ми з Вами зв'яжемося
для підтвердження замовлення.
ОК