Основні інформативні джерела для написання курсової роботи

Література – це основа курсової роботи. Неможливо дослідити якесь питання, не маючи для цього необхідної інформації. Існує декілька джерел написання курсової роботи:

1. Підручники, посібники і методичні матеріали повні різноманітними термінами, визначеннями, правилами, а також найелементарнішими даними про проблему, що вивчається.

2. Статті з наукових журналів розкриють практичну сторону наукового проекту, продемонструють різноманіття підходів його дослідження.

3. Журнали та словники, які можна знайти в будь-якій університетській бібліотеці, дозволять глибше вивчити тему дослідження і побачити її очима педагогів, яким довелося вже дослідити деякі її сторони. Зазвичай, викладачі рекомендують літературу навчального закладу, до якого вони відносяться, і вимагають від студентів використовувати в тексті постулати і терміни авторів якихось певних видань, що зберігаються в стінах університету.

4. Конспекти лекцій по дисципліні, до якої відноситься курсова робота, коротко, але змістовно відображують напрямок будь-якої теми. Дуже часто, конспект може стати опорним планом для написання наукової роботи.

5. Електронні ресурси відкривають цілий світ бібліотек, повних підручниками, довідниками,статтями, дисертаціями, подібними курсовими роботами або рефератами. За допомогою інтернету студент отримує доступ до світового наукового досвіду. Але не можна писати роботу, використовуючи лише електронні ресурси, основну увагу потрібно приділяти друкованим джерелам (текстовим матеріалам). Для написання курсової потрібно не тільки вміти користуватися пошуковою системою, але й володіти методами швидкого підбору необхідної літератури. Найпростіший спосіб – це скористатися сучасними електронними каталогами бібліотек або спеціалізованими сайтами, де можна знайти декілька дисертацій, тема яких близька по суті з темою курсової роботи. Оскільки антипліагіат не розпізнає текст дисертацій, можна скопіювати деякі підходящі фрагменти. Ще один вид прискореного пошуку літератури – знайти на спеціалізованому сайті статтю, яка стосується теми курсової і передивитися список використаної літератури. Там можна знайти багато корисних інформативних джерел.

Правильно підібрана література і вміння користуватися нею допоможуть грамотно виконати будь-яку курсову роботу.
Дякуємо!

Ваше замовлення надіслано!
Зовсім скоро ми з Вами зв'яжемося
для підтвердження замовлення.
ОК