Написання курсової роботи за допомогою Інтернету

Пошук інформації – це важливий етап написання курсової роботи. В цьому можуть допомогти:

* інтернет-бібліотеки;

* тематичні каталоги бібліотек;

* списки рекомендованої літератури по дисципліні, яка вивчається;

* бібліографічні списки вже обраних наукових досліджень (статей, монографій, дисертацій);

* бібліографічні вказівники і довідники;

* списки літератури, взяті з тематичних статей енциклопедій та словників.

Але що робити, коли часу для виконання роботи не вистачає? Сьогодні, за допомогою мережі інтернет можна за короткий період часу написати не тільки звичайний реферат, але й цілу курсову роботу. Що ж для цього потрібно?

* Звичайно ж, компьютер та підключення до світової інформативної мережі;

* Час для написання роботи: приблизно 9-12 годин для 35-40 сторінок;

* Окрема кімната, для того щоб нікому не заважати і максимально сконцентруватися на роботі.

Правильна організація процесу – основна складова успіху. Тому виконувати курсову необхідно поетапно. Для того щоб знайти якомога більше корисної інформації, потрібно користуватися хорошою пошуковою системою. Далі, настає один з найважливіших моментів – формулювання запиту, від якого залежить результат пошуку. Простіш за все написати в пошуковому вікні назву самої курсової, а якщо є план, тоді потрібно ввести назви його пунктів. Полегшити роботу може й приблизний список літератури. Будь-яку книжку можливо знайти, маючи її назву та імена авторів.

В процесі пошуку, студенти часто зустрічають готові варіанти курсових робіт. Якщо вони якісно виконані, тоді можна запозичити деякі фрагменти, але не всю роботу. Після того, як система відреагувала на запит, відкривається величезний список сайтів. Цього не потрібно повністю переглядати, вистачає всього на всього 50 варіантів. Якщо курсова робота повинна бути на 30 сторінок, потрібно накопичити інформації на 45-50, тому що в процесі компонування, деякі частини виявляться зайвими. Інформацію, яка підходить для написання курсової, можна зберігати в текстовому редакторі компьютера або добавляти в «Избранное» ( на російській) браузеру.

Використовувати інтернет для написання курсових робіт – це дуже зручно, якщо тема легка і не має практичної частини. Студенту не потрібно гаяти час на пошуки, система сама все зробить. Але, якщо є сумніви в своїх можливостях, завжди можна звернутися до професіоналів, які за короткий період часу напишуть якісну курсову роботу.
Дякуємо!

Ваше замовлення надіслано!
Зовсім скоро ми з Вами зв'яжемося
для підтвердження замовлення.
ОК