Курсова робота з літератури

Написання будь-якої наукової роботи слід починати з вибору теми. Якщо мова йде про курсову роботу з літератури, тоді темою може бути творчість якогось поета або письменника, опис особливостей літературного жанру, періоду або стиля та ін. Будь-яку тему загального характеру, краще розкрити на прикладі чиєїсь творчості: якщо в науковій роботі буде йти мова про поезію ХІХ-го століття, можна взяти за приклад діяльність Т.Г. Шевченка.

Наступний крок – це складання плану. Зазвичай, курсова робота ділиться на дві частини: теоретичну і практичну. В першій розкривається теоретична суть проблеми, а в другій – проводиться аналіз вивченого явища. Іноді, доцільно додати ще й аналітичну частину, в якій мова йтиме про місце дослідженої проблеми в сучасному науковому світі, а також про методи її вивчення.

У вступній частині потрібно вказати цілі і завдання роботи і обґрунтувати актуальність теми. Наприклад, якщо ціллю курсової роботи є виявлення основних особливостей поезії ХІХ-го століття, тоді для її досягнення необхідно виконати наступні завдання: ознайомитись з історією поезії цього часового періоду, вивчити поетичні тексти головних представників, які належать до літературного напрямку, що вивчається та виявити спільні риси творчості усіх авторів цього періоду. Крім цього, у вступі можна вказати імена літературознавців, чиї праці допомогли розкрити обрану тему.

Всі розділи і параграфи повинні закінчуватися висновками, яких потрібно об’єднати в заключній частині, а в останньому абзаці – зробити їх узагальнення. Курсова робота повинна виглядати, як один єдиний текст.

Основною метою виконання курсової роботи з літератури є узагальнення знань в цій області, а також відточування майстерності вираження своїх думок науковою мовою.
Дякуємо!

Ваше замовлення надіслано!
Зовсім скоро ми з Вами зв'яжемося
для підтвердження замовлення.
ОК