Курсова робота на «відмінно»

В житті кожного студента приходить той час, коли потрібно проявити свої дослідницькі здібності. Якісна курсова робота – це важка праця, основана на вивченні літератури і використанні професійних знань. Для написання курсової студент має цілий семестр, однак іноді цього часу не вистачає. За звичай, молоді науковці починають працювати над своїми курсовими роботами за декілька днів до їх здачі. Такі роботи рідко оцінюються високо. Для того щоб курсова була написана на «відмінно» притримуйтесь наступних правил:

1. Чітко визначіться з вибором теми. За звичай, особливості теми курсової роботи роз’яснює науковий керівник. Під час консультації будьте уважні і записуйте всі його поради. В подальшому, саме він буде перевіряти і виставляти оцінку. Тому намагайтесь показати в своїй роботі те, що ваш керівник хоче побачити. Якщо ви не згідні з його думкою про деякі аспекти вашої теми, не сперечайтесь.

2. Після того, як ви визначились з темою, почніть збирати матеріал. На сьогоднішній
день, коли в інтернеті повно різних книжок, не марнуйте час на сидіння в бібліотеці і переписування книг в читальних залах. Сміливо шукайте те, шо вам потрібно в електронних бібліотеках.

3. Зберіть всю інформацію, яка на пряму і не напряму стосується вашої теми. Краще стерти непотрібну інформацію після, ніж самостійно вигадувати текст, щоб досягти потрібної кількості сторінок.

4. Розпочніть роботу з написання титульної сторінки, вступу і приблизного змісту.
Таким чином ви отримаєте 5-7 готових сторінок, і в подальшій роботі ви постійно будете мати перед собою тезиси, які допоможуть гарно викласти матеріал.

5. Відразу розсортуйте необхідний матеріал. Наприклад, у вашому комп’ютері є
багато електронних документів. Зробіть з них один, об’єднавши всі потрібні фрагменти з переглянутих джерел. Просто скопіюйте ту частину текста, яка вам сподобалась і вкладіть її в документ. Таким чином ви отримаєте так званий «скелет» курсової роботи.

6. В процесі копіювання фрагментів не забувайте відмічати з якого джерела вони
взяті, для того щоб потім полегшити процес розставляння посилань і складання списку літератури.

7. Об’єднавши в одному документі всі потрібні фрагменти, розпочніть
роботу над написанням чорновика. Спочатку створіть новий документ і почніть ретельніше відбирати матеріал з об’єднанних частин. Потім визначтесь з порядком розташування матеріалу, і з кількістю розділів.

8. Після того як ви опрацювали матеріал, об’єднайте обрані частини. Проаналізуйте їх і
порівняйте.

9. На цьому етапі, ваша робота майже на 90% готова. Вам залишається тільки
детально все переглянути, перевірити і написати висновки.

10. Для того щоб краще помітити свої помилки, відкладіть роботу на декілька днів на
Полицю. Потім, в розслабленному і відпочинутому стані сядьте і перевірте її.

11. Важливими в курсовій роботі є практична частина і висновки. Тому практичну
частину ви повинні зробити і написати самостійно. Практична частина – це невелике самостійне завдання, яке вам необхідно виконати, а потім описати в своїй курсовій роботі. Тому виконайте це завдання на «відмінно». В разі якщо ви зробили його неправильно, науковий керівник все одно оцінить той факт, що ви виконували все самотужки і приклали для цього всі свої зусилля.

12. Не скачуйте готові курсові роботи з інтернету. Деякі наукові керівники
перевіряють роботи на плагіат. Використовуйте невеликі фрагменти з декількох готових робіт і не більше.

13. Якщо не впевнені в тому, що зможете написати курсову роботу, не мучте себе. Просто замовте її у професіоналів. А перед тим, як зробити замовлення, перевірте їх якість роботи.
Дякуємо!

Ваше замовлення надіслано!
Зовсім скоро ми з Вами зв'яжемося
для підтвердження замовлення.
ОК