Корисні посилання – звітність, реєстри і т.д.

Перелік корисних посилань, за якими кожен, хто має доступ в Інтернет може БЕЗКОШТОВНО отримати корисну інформацію правового характеру.

Єдиний державний реєстр юридичних осіб та фізічніх осіб-підпріємців – містить БЕЗКОШТОВНУ інформацію про зареєстровані юридичні особи, органи державної влади, органи місцевого самоврядування, а також фізичних осіб – підприємців (чи перебуває у стані припинення підприємницької діяльності, банкрутства і т.д.).

Єдиний державний реєстр судових рішень – тут можна ознайомитися з усіма видами рішень всіх судів України. Можна переглянути рішення, навіть роздрукувати собі. Природно рішення відредаговано, з них прибрані всі імена, персональні дані. Але з точки зору судової практики – досить гласно.

Система розкриття інформації на фондовому ринку. Тут можна БЕЗКОШТОВНО ознайомитися з фінансовою звітністю підприємств акціонерної форми власності (ПрАТ, ПуАТ), інформацією про підприємства та їх засновників. Потрібна реєстрація на сайті.

Інформація про конфісковане майно, яке реалізується через торги – Система реалізації конфіскованого та арештованого майна

Інформація про зареєстровані політичні партії, громадські, благодійні організації, торгово-промислові палати, третейські суди, творчі спілки, асоціації органів місцевого самоврядування, статути територіальних громад (а незабаром також і адвокатські об’єднання) знаходиться в Єдиному реєстрі Громадських формувань.

Державний реєстр друкованих засобів масової інформації – містить інформацію про зареєстровані друковані засоби масової інформації.

Єдиний РЕЄСТР СПЕЦІАЛЬНІХ БЛАНКІВ НОТАРІАЛЬНІХ ДОКУМЕНТІВ – в реєстрі можна БЕЗКОШТОВНО перевірити справжність будь-якого документу, викладеного на нотаріальному бланку.

Єдиний РЕЄСТР НОТАРіУСіВ – в реєстрі можна дізнатись де знаходиться найближчий до Вас нотаріус.

Реєстр операторів, провайдерів телекомунікацій (наприклад, інтернет-провайдерів)

Список суб’єктів господарювання, що внесені до реєстру операторів поштового зв’язку

Бази данних сертифікатів відповідності радіоелектронних засобів (моб. телефони, радіо-модеми та інші):
Одеського Науково-Дослідницького Інституту зв’язку
Органу сертифікації техніки зв’язку “ОC УКРЧАСТОТНАГЛЯД”
Реєстр радіоелектронних засобів (моб. телефони, радіо-модеми та інші) та випромінювальних пристроїв, що можуть застосовуватися на території України в смугах радіочастот загального користування – в ньому зазначені такі дані, як:
– Радіотехнологія (радіотехнології), у якій (яких) може застосовуватися ці засоби;
– Призначення;
– Смуги радіочастот, у яких може застосовуватися ці засоби;
– Умови експлуатації;
– Документ про підтвердження відповідності (сертифікат відповідності).
Дякуємо!

Ваше замовлення надіслано!
Зовсім скоро ми з Вами зв'яжемося
для підтвердження замовлення.
ОК