Контрольні роботи: якими вони бувають

Контрольні роботи: якими вони бувають

В будь-якому учбовому закладі контрольні роботи є обов’язковими, завдяки ним викладачі мають змогу перевірити ступінь засвоєння матеріалу. Такий вид перевірки здійснюється у вигляді практичних і теоретичних завдань, які складаються на основі предмету вивчення.

Структура контрольних робіт дуже проста:

1. титульна сторінка;

2. вступ;

3. основна частина;

4. висновки.

5. Список використаних джерел.

Класифікація

Контрольні роботи, як вже зазначено вище, можуть складатися з теоретичних та практичних завдань. Кількість питань завжди варіює, а їх різноманітність потребує різних методик виконання. Базуючись на цьому, контрольні роботи розподіляються на декілька видів:

1. Завдання, що складаються з одного теоретичного питання, якого необхідно повністю розкрити. Якщо студент не відвідував всі заняття, у нього виникнуть труднощі з виконанням цієї роботи.

2. Два і більше теоретичних питань та декілька практичних завдань. Такі роботи виконуються за принципом «питання-відповідь» і потребують лаконічності і чіткості.

3. Робота, що складається тільки з практичних завдань. В цьому випадку незнання теорії також може призвести до провалу.

4.1 Ситуативні завдання – їх потрібно вирішувати шляхом вивчення часткової обстановки ситуації, роблячи розрахунки для того, щоб визначити потенційний розвиток подій, а в кінці – описати ймовірний результат.

4.2 Кейси – це завдання, які потребують детального аналізу. Задану ситуацію потрібно описати і зробити відповідні висновки.

4.3 Наскрізні завдання – цей вид роботи полягає у виконанні всіх пунктів за допомогою вихідних даних.

4.4 Індивідуальні проекти – тут необхідно самостійно виконати поставлене завдання за допомогою системного підходу.

4.5 Групові проекти – системне виконання цього завдання проводиться декількома студентами одночасно.
Дякуємо!

Ваше замовлення надіслано!
Зовсім скоро ми з Вами зв'яжемося
для підтвердження замовлення.
ОК