Як написати курсову роботу: самостійно або замовити курсову?

Навчання у вищому навчальному закладі (ВНЗ) передбачає виконання курсових робіт. Курсова робота – це оцінка здатності студента, використовуючи навчальну літературу та практичні навички, здійснити певне дослідження – теоретичне або практичне.

Отримавши завдання на курсову роботу, студент може виконати його за декількома сценаріями: самостійно або замовивши у приватних виконавців, в агенціях або у викладача. Всі варіанти написання курсової роботи мають як свої переваги, так і недоліки. Розглянемо їх детальніше.

Написання курсової роботи самостійно є найдешевшим та достатньо надійним шляхом виконання курсової роботи. Студент, написавши курсову роботу самостійно, добре знає матеріал самої курсової та теми взагалі, може захищати свої думки впевнено. Проте це потребує: достатньо великої кількості часу на пошук інформації; часу на її обробку та друк; певних практичних навичок (це стосується насамперед курсових з практичною частиною, де необхідні дані по підприємству, знання особливостей його діяльності) тощо. Підводними каміннями часто є відсутність інформації по темі в бібліотеках, і це не міф, це реальність. Сьогодні викладачі дуже часто дають нові теми, які не висвітлені в підручниках, і потребують від студента практично написання нового матеріалу.

Написання курсової роботи у приватних виконавців (або у співкурсників) часто практикується в студентському житті. Дійсно, якщо є люди, які краще знають предмети, чому б не зменшити свій обсяг роботи, вберегти час, та за певну винагороду не замовити курсову хорошої якості? Однак при виборі виконавця для Вашої курсової роботи потрібно бути уважним. Дуже часто виконавці курсових робіт не забезпечують тої якості, яку хочуть бачити викладачі та студенти. В ідеалі було б побачити портфоліо робіт, які виконала людина, мати певні відгуки від знайомих або друзів.

Дуже часто сьогодні студенти замовляють курсові роботи в спеціалізованих агенціях через Інтернет. Наразі їх велика масса в Інтернеті. Перевагами такої співпраці є їх відповідальність за результат й власну репутацію; досвід виконання курсових робіт; автори, що спеціалізуються на необхідних студенту предметах. Щоправда, іноді ціни в даних агенціях є завищеними. Крім того навіть наявний офіс у такої агенції не є гарантією виконання якісної роботи (деякі агенції не дотримуються умов по строках та якості виконання курсових робіт). Тобто, при виборі виконавця для своєї курсової роботи, слід бути уважним та звернути увагу на те, чи викликає довіру певний сайт.

Іноді написання курсової роботи можливе у викладача, який і пропонує таку послугу, і забезпечує захист. Надійний інструмент захисту курсової роботи має два істотних недоліки: висока ціна (залежить від ВНЗ) та залежність від викладача в подальшому (адже заплативши один раз, необхідно буде платити і в подальшому, крім того, викладачі часто “передають” студентів один одному).

В будь-якому випадку, вибір шляху написання курсової роботи – за студентом.

Замовити курсову на нашому сайті можна за допомогою форми на головній сторінціДякуємо!

Ваше замовлення надіслано!
Зовсім скоро ми з Вами зв'яжемося
для підтвердження замовлення.
ОК